Ataşehir Araç Kiralama

Ataşehir Araç Kiralama

Araç kiralama işlemi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu bir işlemdir. Gezi, iş ve çeşitli nedenlerden dolayı birçok kişi her gün araç kiralama işlemi gerçekleştirmektedir. Çok basit bir işlem gibi görünse de araç kiralama işi aslında önemli bir konudur. Araç kiraladıktan sonra sıkıntı yaşamamak ve konforun tadını çıkarmak için profesyonel ve kaliteli bir firma ile çalışmak oldukça önemlidir. İstediğiniz konforda araç, istediğiniz özellikte ve sorunsuz işlemler için HeeyCar olarak size gerekli tüm yardımı sağlıyoruz. Araçlarımızın bakımı sürekli olarak yapıldığı gibi hepsi yeni araçlardır. Tüm araçlarımızda kasko ve sigorta mevcuttur, bunun için ayrıca müşterilerimizden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Kaza Ya da Hasar Durumlarında Yapılması Gerekenler

Bizden ihtiyacınız olan aracı temin etmeniz halinde size her türlü destek ve yardımı her saat sağlamaktayız. Amacımız müşterilerimize sorunsuz hizmet sağlamanın yanında sıkıntı yaşatmamak. Araç kiralama işlemi sonrasında olası bir kazaya karışmanız halinde bizi arayarak gerekli bilgiyi vermeniz durumunda size 7/24 yardımcı oluyoruz. Bunun dışında kaza yapmanız halinde yapmanız gereken aracınızı hareket ettirmeden aynı saat içinde polis çağırarak kaza tutanağı tutturmak ve alkol raporu almak. Kazaya karışan başka bir araç bulunması halinde, diğer aracın trafik poliçesi, ruhsat fotokopisi, ehliyet gibi raporları eksiksiz olarak temin etmeniz gerekiyor. Kaza yeri fotoğrafları ve her türlü bilgiyi bizimle paylaşmanız gerekiyor. Herhangi bir kaza durumunda panik yapmadan bizi arayarak gerekli yardımı temin edebilirsiniz. Aracın kasko ve sigortası bulunduğundan herhangi bir ekstra masraf oluşmaz.

Kasko Dışında Kalan Durumlar

Herhangi bir kaza durumunda gerekli yardımı sağladığımı gibi, müşterilerimize ekstra bir masraf çıkarmıyoruz. Fakat bazı durumlarda oluşan kazalarda hasar kasko tarafından karşılanamıyor. Alkol ya da herhangi bir uyuşturucu madde kullanarak kaza yapmanız, trafik kurallarını hiçe sayarak kazaya karışmanız, trafik ışığı ihlali yaparak kaza yapmanız gibi durumlarda ne yazık kasko kapsamı dışında kalabilirsiniz. Bu gibi durumlar için bize bilgi vermeniz gerekiyor.

Araç Kiralama Şartları

Firma olarak araç kiralamak isteyen kişiler için bir takım özellikler istiyoruz. Araç kiralamak isteyen kişinin 21 yaşında olması ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olması aradığımız kriterler arasında yer alıyor. Bu şartları yerine getiren herkes bizden araç temin edebilir. Araç kiralama işlemi sırasında ödeme nakit, kredi kartı ya da havale ile hemen temin edilmektedir. Ödemler sonrasında en az 3 gün önce % 18’lik kesinti ile iptal ettirme hakkını bulunuyor. Sözleşmenin devamı için ise bize 2 gün önceden haber vermeniz gerekli.

Araç Kiralama Noktaları

Araç kiralamak için firma olarak farklın noktalarda hizmet vermekteyiz. Anadolu ya da Avrupa yakasında size uygun olan yerden dilediğiniz aracı kısa sürede kiralayarak temin edebilirsiniz. 

Whatsapp Telefon