Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama
Aylık araç kiralama, birçok müşterimizin talep ettiği hizmet türleri arasından yalnızca biridir.  Uzun dönem araç kiralama yapmak isteyenler, bir aylık veya birden fazla aylık kiralama yaparak hem toplam fiyatı düşürüyor hem de ihtiyacı olduğu kadar uzun süre araç kullanabiliyor. HeeyCar, uygun fiyata uzun dönem araç kiralama hizmeti sunarak bu alandaki talepleri karşılıyor.

Uzun dönem araç kiralama yapılmak istendiğinde zaten uygun olan fiyatlarımız daha da uygun bir hale geliyor. Bu da müşterilerimizin HeeyCar'ı seçmesinin önemli nedenlerinden biri. Aylık araç kiralama hizmetleri genelde yazın daha çok talep görmekle birlikte yılın tamamında uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerimiz oluyor.

Kiralama süresi uzun olduğu için müşterilerimizin en çok dikkat ettiği konular ise aracın modeli ve bakımlarının zamanında yapılıp yapılmaması oluyor. HeeyCar'da araçlarımızın bakımları her zaman gününde yapıldığı için müşterilerimiz herhangi bir sorunla karşılaşmıyor. Ayrıca araçlarımız içerisinde 2 yıldan daha eski bir otomobile yer vermediğimiz için müşterilerimiz gönül rahatlığıyla yolculuk gerçekleştirebiliyor. Hiçbir zaman başınıza gelmesin istiyoruz fakat yine de olası bir kaza gerçekleşirse full kasko sayesinde hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ayrıca acil durumlarda 0850 811 76 56 numaralı telefondan bize ulaşabileceğinizi de hatırlatalım. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sizin için sağlayacaktır. 
Whatsapp Telefon