En Uygun Oto Kiralama Fiyatları HeeyCar'da!

En Uygun Oto Kiralama Fiyatları HeeyCar'da!

En Uygun Oto Kiralama Fiyatları HeeyCar'da!

Bilindiği üzere oto kiralama fiyatları yılın belirli dönemlerine göre devamlı olarak değişiklik gösteriyor. Bu nedenle de araç kiralama yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konu, kiralama yapılmak istenen dönemde araç kiralama fiyatlarının hangi seviyede olduğu. Bunu öğrenmek için internet üzerinden araştırma yapmak gerekiyor. Ancak bizim size daha iyi bir önerimiz var; HeeyCar'a bakmadan araç kiralamayın!

HeeyCar'ın fiyatlarının her zaman avantajlı olmasının sebebi nedir?

HeeyCar'da fiyatlar her dönemde o zamanda olabilecek en düşük seviyede tutuluyor. Bunun yapılabilmesi için bulunulan zamanın şartları devamlı olarak takip ediliyor ve söz konusu dönemde teklif edilebilecek en düşük fiyatlar siz müşterilerimize sunuyor. Erken rezervasyon yapıldığında daha uygun fiyatlarla araç sahibi olmak mümkün olurken yeni müşterilerimiz için de özel fiyatlarımız mevcut. Buna göre ilk kez HeeyCar'dan araç kiralayacak olan müşterilerimiz yüzde 5 indirim kazanıyor. 

HeeyCar, uygun fiyat haricinde hangi farklı avantajları sunuyor?

Uygun fiyat elbette bir araç kiralamak için yeterli bir neden değil. HeeyCar olarak biz de bunun farkındayız ve yalnızca uygun fiyatlar sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda birçok ekstra da sunuyoruz. Full kaskolu araçlarımız ile kaza gibi istenmeyen durumlarda her zaman yanınızdayız. 7/24 çağrı merkezimiz ile günün her saatinde destek veriyor ve araç kiralama hakkındaki tüm konularda sorularınızı yanıtsız bırakmıyoruz.
Whatsapp Telefon