HeeyCar Araç Kiralama Kampanyaları

HeeyCar Araç Kiralama Kampanyaları

HeeyCar Araç Kiralama Kampanyaları


Araç kiralamak istediğinizde uygun fiyatları aramak için internette araştırma yapmak sıkıcı bir hal alabiliyor. Sadece en uygun fiyatı bulmak da yeterli olmuyor. Aynı zamanda güvenilir bir hizmet sunan, kaskoyu fiyata dahil eden ve 7 gün 24 saat hizmet sunan bir şirket pek kolay olmuyor. Bunu yapabilmek için müşterilerimiz genelde araç kiralama kampanyaları konusunda araştırma yapma gereği duyuyor. HeeyCar olarak bu sayfada kampanyalarımızdan bahsedeceğiz.

Herkese göre indirim, her zaman indirim!HeeyCar ilk kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı bir yapıda hareket etmeyi kendisine ilke edinmiş bir markadır. Bu nedenle uyguladığımız fiyat politikaları, bulunulan dönemde uygulanabilecek en uygun fiyatları içermektedir. Buna rağmen HeeyCar olarak bazı durumlarda müşterilerimize ek indirimler sağlayarak fiyatlarımızı daha da indiriyoruz.

Yeni bir HeeyCar müşterisi ilk kez kiralama gerçekleştirdiğinde bu kiralamaya özel olarak %5 oranında bir indirim gerçekleştiriyoruz. Ancak tabii ki indirimlerimiz bununla sınırlı kalmıyor. Sadakat programımız neticesinde bizden devamlı olarak kiralama yapan müşterilerimiz rezervasyon sayısına göre belirli yüzdelerde indirimler kullanmaya hak kazanıyor. Kişiye özel indirimlerin haricinde bazı indirimli araç kampanyalarımızı da dönem dönem uygulamaya sokuyoruz. Belirli marka ve modellerde, belirli tarih aralığında fiyatlarımızı indiriyoruz. Bu fiyat değişikliklerini sosyal medyadan, sitemizden ve mail aracılığıyla kullanıcılarımıza duyuruyoruz. İndirimlerden haberdar olmak için bizi takip edin, indirimleri kaçırmayın!
Whatsapp Telefon