İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama
İstanbul araç kiralama, kiralama hizmeti almak isteyenlerin en çok rağbet gösterdiği alandır. İstanbul, konumu ile ülkemiz ve tüm dünya için çok önemli bir noktadadır. Avrupa ve Asya kıtası arasında bir köprü vazifesi gören İstanbul bu özelliğiyle ulaşım konusunda da kritik rol oynamaktadır. Her iki yakada da havalimanı bulunan şehirde gezilip görülecek çok fazla turistik yer mevcuttur. Turizm açısından böylesine zengin olan şehir hem yurtdışından hem de yurtiçinden yoğun bir turist akınına uğramaktadır. Hal böyle olunca kaliteli bir araç kiralama hizmeti almak, İstanbul'a gelen herkesin isteklerinden biri haline geliyor. HeeyCar, İstanbul'u ziyaret edenlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere uygun fiyatlı ve kaliteli araç kiralama hizmeti sunuyor. 

İstanbul'da uygun fiyata araç kiralayın!

  İstanbul oto kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz birçok farklı noktada araçlarını alabiliyor ve teslim edebiliyor. Müşteriler istediği takdirde İstanbul'a gelir gelmez Sabiha Gökçen Havalimanı'nda veya Atatürk Havalimanı'nda araç kiralayabiliyor. Uçağın iniş saatini takip eden teslimatçılarımız müşteri iniş yaptığında müşterinin isminin yazılı olduğu havalimanında hazır bekliyor. Havalimanında araç gereksinimi duymayan müşterilerimizse farklı yerlerde araçlarını teslim alabiliyor. Havalimanının yakınında bulunan Kurtköy merkez ofisimize uğrayan müşterilerimiz yine ihtiyacı doğrultusunda uygun fiyatlı bir araç kiralayabiliyor. Tüm bunların dışında bir de adres teslimi seçeneğimiz mevcut. İsteyen müşteriler, istedikleri bir adrese aracın teslim edilmesini talep ediyor. 

İstanbul'un keyfini araba kiralayarak çıkarın!

İstanbul'da araba kiralamak, şehri gezmek için en iyi seçeneklerden biri. İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri ve dolayısıyla şehri gezmek için arabaya ihtiyaç duyuluyor. Toplu taşımayla gezilebilecek yerler sınırlı olarak kalırken arabayla şehrin her köşesine gitmek ve istendiği kadar zaman geçirmek mümkün. İstanbul'un çok yakınlarında yine gezilecek birçok yer bulunuyor. Böylece haftasonu küçük kaçamaklar yapmak isteyen müşterilerimiz istediği yere rahatlıkla ulaşabiliyor. HeeyCar müşterilerinin kullanmadığı HGS'leri ödeme gibi bir durum oluşmuyor. Yalnızca geçiş yapılan HGS ücretleri ödeniyor. 
Whatsapp Telefon