Lüks Araç Kiralama

Lüks Araç Kiralama

Araç kiralamak için kullanabileceğiniz kiralık araç firmaları her geçen gün artmaktadır. İzmir şehri uluslar arası havalimanına sahip olup havaalanı içerisinden çok sayıda araç kiralama imkanı sunan firma bulunmaktadır. Aynı zamanda büyük şehir olması sebebiyle, merkez ilçelerde aynı şekilde araç kiralama şirketleri vardır. Ancak kiralamak istediğiniz araç lüks araç sınıfında ise kiralamak için kullanacağınız alan ve araba sayısı daralmaktadır. Lüks araç kiralama konusunda İzmir lüks araç kiralama için güzel modeller ve imkânı sunan bir şehirdir. Konforlu bir ulaşım için araç kiralamak en çok tercih edilen yöntemlerdendir.

Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

Araç kiralamak ekonomik anlamda daha mantıklı olan bir harekettir. Araç kiralama süresi olarak kısa veya uzun olarak seçilebilir. Yasal şartlar gereği 3 yıllık bir ehliyete sahip olmak ve 21 yaşını doldurmak gereklidir. Kurumsal olarak araç kiralanacak ise kurum şartlarına uygun paketler seçilebilir. Kiralamak istediğiniz aracın modeli sınıfının en dolu olarak firma bünyesinde bulunmaktadır. Araç modeli, ne kadar süre ile kiralanacağı belirlendikten sonra kira sözleşmesi yapılır. Hiç bir araç kira sözleşmesi olmadan aslan kiraya verilemez.

Araç Kiralama Süresi Ne Kadar Olmalıdır?

İhtiyacınıza göre araç kiralama işlemi saatlik veya aylık periyotlar halinde yapılmaktadır. Lüks araç kiralama sözleşmesindeki süre aynı olup fiyat farkı sadece arabanın modelinden dolayı olmaktadır. Yıllık kiralamada araç bakımı yapılacağından dönem içinde size geçici bir araç temin edilmektedir.

Lüks Araçları Kiralamak İçin Belirlenen Herhangi Bir Şart Var Mı? 

İzmir lüks araç kiralama hizmeti sunan firmamız, normal araçlara yapılan kira sözleşmesinin aynısını yapmakla yükümlüdür. Kira sözleşmesi olmadan araçlar kiraya verilemez. Kira sözleşmesi haftalık, aylık veya yıllık olarak yapılabilir. Gerekli olan ekstra şart kullanıcın 25 yaşında veya büyük olması istenmektedir. Ayrıca lüks araç kiralamak için nakit veya kredi kartı ile belirli bir miktar ön ödeme yapılması gerekmektedir. Lüks araçlarda istediğiniz ekstra donanımlar kira sözleşmesine eklenerek fiyat donanımlar ve araç modeli olarak süreye binaen hesaplanır.

Hangi Lüks Araçları Kiralayabilirsiniz?

Firma bünyesinde bulunan; BMW, Mercedes, Wolkswagen gibi üst segment araçlar kiralanabilmektedir. BMW ve Mercedes araçlarının en üst sınıf modelleri olup lüks araç sınıfında yer alan araçlardır. İstediğiniz model arabayı bulma imkanınız daha fazla olmaktadır. Yabancı ve yerli turistler tarafından lüks araç kiralamak daha çok tercih edilmektedir. Lüks araç kiralama için gerekli olan şartları yerine getirmek yeterlidir.

Whatsapp Telefon