Müşterilerimizin Yorumları

Müşterilerimizin Yorumları
HeeyCar ile ilgili müşterilerimizden devamlı olarak geri dönüşler alıyoruz. Yapılan yorumları titizlikle inceliyor ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sayfada siz değerli müşterilerimizden gelen yorumların bazılarına yer veriyoruz. 

Müşterilerimizin yorumları:

acil bir araç ihtiyacımız vardı ama hiçbir yerden araç bulamıyorduk. son olarak heeycara ulaştık ve sağolsun çok yardımcı oldular. arabayı temiz bir şekilde ve vaktinde teslim ettiler. arkadaşlarıma da önerdim. teşekkür ederim.
Mehmet Karlı


Ucuza araç kiralamak istediğim için renta car firmalarını araştırdım. heeycar'ın fiyatları bana çok cazip geldi. hizmettende çok memnun kaldım.
Tarık Çam


İşim gereği sabahın erken saatlerinde istanbula vardım. hemen araç ihtiyacım vardı ama aynı gün içerisinde araç bulabileceğimden emin değildim açıkcası. heeycar'ı google'dan buldum ve bikaç saate aracım teslim edildi.bundan sonra istanbul'a her geldiğimde kendilerinde kiralama yapacağım.
Yasin Demirci

kaliteli hizmet veren bir firma. 
Tugay Şahin

otomatik araba rezervasyonu yaptım. birkaç gün sonra aracın bakımının olduğunu ve mağdur etmemek için üst sınıf aracı aynı fiyattan yönlendirceklerini söylediler. bu davranışlarıyla bir müşteri kazandılar. bundan sonra çevreme de tavsiye edicem heeycar'ı
Özge Gümüş


Whatsapp Telefon