Aylık Araç Kiralama

HeeyCar ile Aylık Araç Kiralama

 

HeeyCar, kısa süreli ve aylık araç kiralama taleplerinize uygun çözümler sunar. Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı 1 ve 12 ay arasında değişen sürelerle karşılayabiliriz. Bu hizmetimiz günlük kiralama seçeneklerine göre daha ekonomik bir alternatif sağlar. Geniş araç filomuzda ekonomik modellerden lüks SUV'lara, Hibrit araçlardan Premium modellere kadar çeşitli seçenekler mevcuttur. Ayrıca, cazip fiyatlar ve çeşitli avantajlarla, aylık ve kısa süreli kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

 

Bireysel ve Kurumsal Aylık Araç Kiralama

 

HeeyCar, geniş ve çeşitli araç filosu ile aradığınız konfor ve rahatlığı sağlar. Bebek & çocuk koltuğu, ekstra KM paketleri gibi ek hizmetlerimizle, araç kiralama deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara uygun ekstra hizmetleri alabilir, uzun süreli kiralamalarınızda konforu bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

 

Aylık Araç Kiralama Süreleri Ne Kadar?

 

1 ay, 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 aylık kiralama yapmak mümkündür. 24 ay kiralama ve daha uzun süreli kiralamalar için teklif alabilirsiniz.

 

Araç Filosunda Hangi Modeller Var?

  HeeyCar filosunda farklı ihtiyaçlara uygun çok sayıda araç bulunmaktadır. Rezervasyon adımlarını izleyerek filo içerisindei tüm araçları görebilirsiniz.

 

Aylık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

 

Aylık kiralamanın en önemli avantajı fiyat tarafında ortaya çıkmaktadır. Aylık araç kiralama yaparak araç satın almaya göre daha büyük bir fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

 

HeeyCar ile Nasıl Aylık Araç Kiralama Yapabilirsiniz?

 

İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz zaman aralıklarını seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Eğer isterseniz 0850 811 76 56 numaralı telefon üzerinden aylık araç kiralama hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


Whatsapp Telefon