Kurumsal Bilgiler

Araç kiralama işlemleri birçok kişi için zaruri bir durum haline gelmiştir. Özellikle tatil, iş seyahatleri, toplantı, konferanslar, düğün ve nişan organizasyonları gibi önemli zamanlarda birçok kişinin acil araç ihtiyaçları oluyor. Bu nedenle firmamız araç kiralama konusunda araç ihtiyacı olan müşterilerimize araç tahsisi yaparak önemli eksikliklerini tamamlıyor. Sitemizde kiralanacak araçlar ile ilgili gerekli tüm bilgiler mevcut olup, araç kiralama kurallarına kadar birçok bilgiye ulaşmak mümkündür.

Misyonumuz

Araç kiralama sektöründe firmamız olarak kaliteli araçlarımız ile müşterilerimize konforu yaşatmak ve ihtiyaçları olan araçları zamanında teslim etmek ve eksikliklerini gidermek en büyük görevlerimiz arasında yer alıyor. Kaliteli, güvenli ve disiplin çalışma koşullarımız ile misyonumuz sorunlara çözüm üretmek ve güven sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uluslar arası alanda ve ülke genelinde sektörel çalışmalarımızda ciddi bir firma olarak görev yapmak, araç kiralama sektörü denildiğinde firmamızın en üst sıralarda yer alması firmamızın temel vizyonu olarak kabul ediliyor.

Araç Kiralama Hizmetlerimiz

Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz sitemize giriş yaptıklarında sitemizin ana sayfasında kiralanabilecek araçların listelerini görebiliyorlar. Araçların özellikleri bu liste içerisinde tüm araçlar için ayrı ayrı belirtilerek müşterilerimiz araçların özelliklerine bakarak tercihlerini yapabiliyorlar. Araç kiralama hizmetlerimiz sadece araç kiralama ve hem araç hem de şoför görevlendirme şeklinde sunuluyor. 

Müşterilerimiz kiralamak istedikleri araçlarımızı site üzerinden kiralayabiliyor ve mevcut olan ofislerimizden rahatlıkla araçlarımızı teslim alabiliyorlar. Araçlarımızı müşterilerimize teslim ettikten sonra geri teslim alma süreci mevcut olan ofislerimiz üzerinden gerçekleşebiliyor. Araçlarımızın tamamı sigortalı olup, araç kiralama işlemlerinde temel kurallarımızın araç kiralayacak olan müşterilerimize tebliğini yapıyoruz. Araç kiralama işlemlerimizde tebliğ ettiğimiz kurallarımız arasında müşterilerimizin araçları alkollü kullanmaması ve aracı kiralayanın dışında başka bir kişinin aracı kullanmamasıdır.

Sitemiz Sayesinde Araç Kiralamak Çok Kolay

Göze hoş gelen  sitemiz sayesinde araç kiralama işlemleri oldukça kolay. Sitemize giriş yapıldığında ana sayfa üzerinde üyelik, kullanıcı adı ve şifre butonları yer alıyor. Sitemiz üyelik esasına göre hizmet verdiğinden sitemize üye olan müşterilerimiz her araç kiralama durumlarında araçlardan daha hızlı bir şekilde yararlanabiliyorlar. Sitemiz ana sayfasında araç kiralayacak müşterilerimiz için araç kiralama koşullarımız yer alıyor. Araç kiralama işlemlerinde yasal zorunluluk olan konular müşterilerimizin bilgisine bu kategori içerisinde sunuluyor. Aynı zamanda yine ana sayfa üzerinde araç kiralama noktalarımızı gösteren bir kategori sayesinde müşterilerimiz kendilerine en yakın ofislerimizi görerek araç kiralama konusunda oldukça kolay ve seri olmalarını sağlıyoruz. Araçlar ve fiyatları kategorisinde ise tüm araçlar ve ilgili araçlara ait kiralama ücretleri yer alıyor. Bu bölümde müşterilerimiz kendilerine uygun olan araçları tespit edebiliyorlar. Sık sorulan sorular ile müşterilerimizin genellikle öğrenmek istedikleri konular hakkında bilgiler veriyoruz. İletişim bölümünde ise bizimle en kısa yoldan iletişime geçmeleri için gerekli iletişim adres ve telefonlarımız yer alıyor.

Araç Kiralama Parametresi

Ana sayfamızda yer alan araç kiralama parametresi ile müşterilerimiz araç kiralama konusunda gün ve ücret konusunda otomatik olarak kaliteli bilgiler elde ediyorlar. Alış lokasyonu ile dönüş lokasyonu bölümüne tarihler yazılarak belirtilen tarihler arasındaki gün sayısına bağlı olarak kiralama bedelleri otomatik olarak müşterilerimize bildiriliyor. Alış lokasyonu aracın teslim alındığı dönüş lokasyonu ise araçların müşterilerimiz tarafından tarafımıza teslim edildiği tarihi işaret ediyor. Sunmuş olduğumuz kaliteli, titiz ve disiplinli hizmetler nedeni ile araç kiralama konusunda sektörümüzde öncü firma konumundayız.

Şirket Ünvanı: ERSEZ İNŞAAT TURİZM OTO SAN. TİCARET LTD ŞTİ

Ticaret Sicil Numarası: 965105

Adres: Yenişehir mah. Bakü Cad No 6/224 Pendik/İstanbul

Whatsapp Telefon