12 Aylık Araç Kiralama

12 Aylık Araç Kiralama
12 aylık araç kiralama hizmeti, kurumsal şirketlerin en çok tercih ettiği hizmetlerden biridir. 12 aylık araç kiralama ile şirketler, bir yıl boyunca ulaşım konusundaki sorunlarını çözmüş olurlar. Aylık sabit ödemelerini rahatlıkla takip edebilir ve kiralama giderlerini faturalandırabilirler. Bu açıdan bakıldığında yıllık araç kiralamak, şirketler için çok avantajlı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

12 Aylık Araç Kiralama Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Şirketlerin 12 aylık araç kiralama yapabilmeleri için çok basit bir süreç bulunmaktadır. Öncelikle şirketin hangi araçları istediğini ve bu araçları ne kadar süre kullanmak istediğini bize iletmesi gerekir. Şirketler 12 aylık araç kiralama yapabildiği gibi 3, 6, 9 ay araç kiralama da gerçekleştirebilir. Daha uzun vadeli planları olan şirketler ise 24 ay araç kiralama veya 36 ay araç kiralama gibi hizmetleri tercih edebilir. Yıllık 40 bin km araç kiralama yapan şirketler, böylece uzun mesafe kullanım yapsalar bile maliyetleri yükselmez.  Araç ve süre için karar verildikten sonra şirket belgeleri tarafımıza iletilir. Sonrasında araç kiralamayla ilgili sözleşme taraflar arasında imzalanarak kiralama süreci başlatılmış olur.

12 Aylık Araç Kiralama Yapmanın Avantajı Nedir?

Şirketler ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için araç satın almak istediğinde karşılarına birçok ek masraf çıkar. Bu araçların kasko ve sigorta masrafları, bakım masrafları ve kaza gibi durumlarda çıkan ekstra masraflar şirketlere büyük bir yük getirir. Ayrıca bu araçlar elden çıkarılmak istendiğinde yine bir zarar söz konusu olur. Satın alınan araçların aylık masraflarını kestirmek zordur. Çünkü bu araçların arıza vermesi durumunda beklenmedik bir anda binlerce lira masrafa girilmesi söz konusu olabilir. 

12 aylık araç kiralama yapıldığında aylık ödenecek olan ücret sabittir. Bakım masrafları, kasko ve sigorta masrafları şirketler tarafından karşılanmadığından büyük bir maddi yükten kurtulunmuş olur. Şirketlerin tek yapması gereken aylık sabit kiralama ücretini ödemek ve aracın yakıt masrafını karşılamaktır. 

Uzun dönem araç kiralama
Whatsapp Telefon