Araç Kiralama

Araç Kiralama
Araç kiralama yapmak isteyen müşterilerin birçok kriteri göz önünde bulundurmasında fayda var. Bunlardan en önemlisi de güvenilirlik. Uygun fiyat müşterileri cezbediyor olsa da güvenilirlik konusu akıllarda soru işareti bırakabiliyor. HeeyCar yalnızca uygun fiyatıyla değil, güvenli altyapısıyla da ön plana çıkıyor. 

Oto kiralama yapmak isteyen müşterilerimiz sitemiz üzerinden dakikalar içerisinde rezervasyonunu tamamlayabiliyor. Aracı kiralamadan önce detaylı olarak görebilen müşterilerimiz ücreti kiralamanın hemen öncesinde güvenle ödeyebiliyor.  Aklınıza takılan sorular olursa veya araçla ilgili herhangi sorun yaşarsanız tek yapmanız gereken 0850 811 76 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerini aramak. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri aracılığıyla aklınızdaki soruların cevabını anında alabilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Araç kiralamak için bizi tercih edin!

Araba kiralama sektörünün tarihi çok eski yıllara dayanıyor. Böylesine köklü bir sektörde en iyi hizmetleri sunmaksa elbette kolay değil. HeeyCar olarak her şeyden önce müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin memnun olması için araç kiralama deneyimini devamlı olarak geliştirmenin yollarını arıyoruz. HeeyCar'da araç kiralama süreci oldukça basit ve şeffaf şekilde işliyor. Müşterilerimiz önce internet sitemizden veya telefon numarasıyla rezervasyonunu gerçekleştiriyor. Sonrasında gönderdiğimiz mail ile rezervasyonuna ilişkin tüm detayları inceleyebiliyor. Kiralama saati geldiğinde teslimatçılarımız aracı bakımları tamamlanmış ve temizlenmiş bir şekilde teslim ediyor. Müşteriler araç başında öncelikle kiralayacağı arabayı görüyor ve daha sonrasında ödemesini gerçekleştiriyor. Böylece kötü sürprizlere yer bırakılmamış oluyor. Müşterinin ödeyeceği kiralama ücreti ve ekstralar detaylı bir şekilde belirtiliyor. Dolayısıyla sonradan ortaya çıkan bir ödeme olmuyor.
Whatsapp Telefon