İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama
İstanbul Havalimanı lokasyonunda araç kiralama hizmeti, bu yeni havalimanına taşınma sürecinin başlamasıyla birlikte popülerlik kazanmaya başladı. Birçok havayolu şirketi artık Atatürk Havalimanı'nda değil, İstanbul Havalimanı'nda hizmet veriyor. Hal böyle olunca, İstanbul Havalimanı'nda araç kiralama yapmak isteyen müşteriler, o lokasyonda hangi araç kiralama firmasını tercih edeceğini ve bu araç kiralama firmalarının şartlarının neler olduğunu merak ediyor. Bu yazımızda İstanbul Havalimanı'nda nasıl araç kiralayabileceğinizi açıklayacağız.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama İçin Gerekenler

İstanbul Havalimanı, Avrupa yakasında yer almaktadır. Bu nedenle de İstanbul'un Avrupa bölgesine gelmeyi düşünen ziyaretçiler için uygun bir konumdadır. Ancak konum olarak merkezi yerlere uzakta bulunan havalimanında ulaşım için araç kiralama sıkça tercih ediliyor. 

HeeyCar, İstanbul havalimanı araç kiralama konusunda en uygun fiyatları sizlere sunuyor. Yılın her döneminde, uygun fiyatlarla havalimanından araç kiralayabilirsiniz. İsterseniz hem çıkış hem de dönüş yerini İstanbul Havalimanı olarak seçebilir veya yalnızca bir lokasyonu İstanbul Havalimanı olarak ayarlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı araç kiralama şartları, diğer lokasyonlarımızla aynıdır. En az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız ve 20 yaşından büyük olmanız gerekmekte. İstediğiniz tarih ve zamanda teslimatçılarımız aracınızı hazır halde İstanbul havalimanına getirmiş olacaktır. 
Whatsapp Telefon