İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Yeni hizmete giren İstanbul Havalimanı; dev bir alanda kurulu olması, yüksek uçak ve yolcu kapasitesiyle Avrupa'nın en büyük havalimanları arasında yer alıyor. Konumu itibarıyla çok kolay bir şekilde ulaşılabilen havalimanına yılda milyonlarca yolcunun gelmesi planlanıyor. Avrupa yakasında İstanbul Havalimanına iniş yapacak olan yolcular, alış lokasyonu ve teslim lokasyonu olarak İstanbul Havalimanı'nı seçebiliyor. 

Atatürk Havalimanı'nın kapatılmasının ardından Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetimizin yerini İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti alıyor. Hem farklı ülkelerden gelen hem de ülkemizin diğer şehirlerinden gelen müşterilerimiz yeni havalimanın'da araç teslim alabiliyor veya aracı teslim edebiliyor. 

İstanbul Havalimanı'nda Ucuz Araç Kiralamak İçin Hemen Rezervasyon Yapın!

İstanbul Havalimanı, bilindiği üzere artık Atatürk Havalimanı'nın yerini almış durumda. Dolayısıyla Avrupa yakasına havayoluyla gelen yolcular İstanbul Havalimanı'na iniş yapıyor. Yer olarak Atatürk Havalimanı'na göre biraz daha batıda kalan Havalimanında araç kiralamanın nasıl yapılacağı birçok kişinin aklında soru işareti oluşturmuş durumda. Havalimanının merkezi noktalara uzak olması, araç kiralamayı akla yatkın bir alternatife dönüşüyor.
Whatsapp Telefon