Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama
Araç kiralamak artık lüksün ötesinde bir ihtiyaç halini almış durumda. Özellikle şirketlerin araçlar olmadan işlerini yürütmesi imkansız hale geliyor. Gün içinde şehrin bir ucundan bir diğer ucuna gitmek durumunda kalabilen şirket çalışanları araca veya araçlara ihtiyaç duyuyorlar. Bu ihtiyacı karşılamak için araç satın almak şirketler için çok maliyetli bir durum oluşturuyor. Bu nedenle de kurumsal araç kiralama hizmeti en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer alıyor. 

Kurumsal Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Kurumsal araç kiralama yapmak isteyen firmalar genellikle uzun dönem kiralamalar gerçekleştiriyor. Kiralama süresi uzadığı zaman araçların fiyatları daha uygun hale geliyor. Bu da şirketlerin daha fazla tasarruf yapmasını sağlıyor. Araçlarımız full kaskolu olduğu için kaza gibi durumlarda müşterilerimizin herhangi bir ödeme yapmasına gerek kalmıyor. 7/24 destek ile istenen her anda araç konusunda destek alınabiliyor. Eğer araç kiralama yapmayı düşünürseniz tek yapmanız gereken info@heeycar.com adresine kiralama yapmak istediğiniz araç sayısı ve süresi ile ilgili bilgileri iletmek. Deneyimli müşteri temsilcilerimiz sizin için en iyi teklifi hazırlayarak tarafınıza iletecektir.

Şirketlerin uzun dönem araç kiralama yapması kendileri için çok avantajlı bir durumdur. Çünkü yıllık araç kiralama ile operasyonel maliyetler olabildiğince düşer ve ulaşım için yapılan harcamalar kolayca faturalandırılabilir. Araç kiralama yapan şirketler yalnızca aylık ödemeleri gerçekleştiriyor ve araçların yakıt ihtiyacını karşılıyor. Bunun dışındaki hiçbir masrafa girmelerine gerek kalmıyor. Bakım zamanı geldiğinde şirketlerden araçlar alınıyor ve bakım işleminin ardından geri teslim ediliyor. Şirketlere bu bakım zamanlarında kiraladıkları arabayla aynı segmentte, geçici olarak bir araç tahsil ediliyor. Böylece yıllık araç kiralama hizmetinden faydalanan şirketler kiralama süresince araçsız kalmamış oluyor. 

Araç kiralama işlemi gerçekleştirilirken HeeyCar ile şirket arasında bir sözleşme imzalanıyor. Bu sözleşme ile yıllık araç kiraladığımız şirketlerin hakları korunuyor ve şirketler, kiralamayla ilgili tüm hususları şeffaf bir şekilde görme imkanı buluyor. Dolayısıyla beklenmedik masraflar çıkmıyor ve şirketler haklarını, ödeyecekleri ücretleri ve diğer tüm detayları öğrenmiş oluyor. Sözleşme yapıldığı tarihte anlaşılan fiyat üzerinden, belirtilen süre boyunca fiyat sabitlenmiş oluyor. Bu sayede şirketler bir yıl boyunca yapacakları ödemeyi rahatlıkla planlayabiliyor. 
Whatsapp Telefon