Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama
Sabiha gökçen araç kiralama hizmetimiz, İstanbula geldiğinde hızlıca araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Havaalanına iniş yapıldıktan sonrasında araç kiralama firması bulabilmek epey zorlu bir süreç olmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ise sabiha gökçen havaalanı araba kiralamayı kolay hale getiriyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı lokasyonunda ucuz araç kiralama fırsatınız yakalayın

Sabiha gökçen havalimanı araç kiralama yapmak isteyen yolcularımız, üzerinde isimlerinin yazılı olduğu tabelayla bekleniyor. Böylece gelen yolcular kolaylıkla araçlarını buluyor ve teslim alıyor. Hem şehir hem de yurt dışından gelen müşterilerimiz havalimanı araç kiralama hizmetinden faydalanabiliyor. Teslim edilen araçlar mevsime göre uygun donanıma sahip oluyor ve böylece sürücü güvenli bir şekilde hemen yola çıkabiliyor. Kış döneminde kışlık lastiklerin takıldığı araçlarda yazın ise yaz lastikleri kullanılıyor. Araçların bakımları zamanında yapılıyor ve müşteriye teslim edilirken aracın temizliği de titizlikle gerçekleştiriliyor. Umarız başınıza gelmez fakat yoldayken herhangi bir arıza durumu olursa bizimle 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde kaza gibi istenmeyen durumlarda da deneyimli ekibimizle anında iletişim kurabilirsiniz. Bu tür durumlarda eğer İstanbul yakınlarındaysanız aracınızı değiştirebilir veya uzak bir yerdeyseniz aracın tamiri için gerekli yerlere yönlendirmeler sağlayabiliriz.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Uygun Fiyata Araç Kiralamak Çok Kolay!

Sabiha Gökçen Havalimanı oto kiralama için yapmanız gerekenler oldukça basit. İnternet sitemiz üzerinden araç kiralama noktası olarak Sabiha Gökçen'i seçtikten sonra tarih ve saat detaylarını da girince karşınıza araç listemiz geliyor. Bu araç listesinden size en uygun modeli seçtikten sonra ise geriye sadece bilgilerinizi girmek kalıyor. Rezervasyonunuz onaylandığı takdirde belirttiğiniz tarih ve saatte, istediğiniz lokasyonda aracınız hazır halde sizi bekliyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu yakasında yer alan Pendik ilçesinde bulunuyor. Anadolu yakasında ikamet eden veya bu bölgeyi ziyaret edecek müşterilerimiz havalimanında aracını teslim alarak istediği yere rahatlıkla ulaşabiliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanında araç kiralamak için 0850 811 76 56 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 
Whatsapp Telefon